HAKKIMIZDA

  • hakkimizda (1)
  • hakkimizda (2)

Firmamız toprak işleri, sanat yapıları, asfalt sathi kaplama, sıcak karışım, asfalt yama işleri yapmak üzere tüm resmi ve özel kurumlara hizmet vermek amacı ile 2001 yılında İzmir‘de kurulmuştur.

Köprü, baraj, gölet, su kanalları, asfalt ve ham yol çalışmalarında verdiği hizmetlerle büyüyen firmamız, bu sektörün getirdiği tüm yenilikleri, kalite ve standartları bünyesinde toplamıştır. Konusunda edindiği tecrübe bilgi birikimi ile işveren İdareler nezdinde güveni de ekleyerek saygın duruma gelmiştir.

Firmamız, makine ve ekipman parkını ileri teknolojiyle takip ederek genişletmektedir.

Konumunda saygılı firmalar arasına girebilmek adına gerekli her türlü özveriyi göstermekte ve iş alanı ile ilgili makine parkına yatırım yapmaktadır.

AKUSTİK İNŞAAT gücünü gelişmeye ve yeniliğe açık güçlü uzman kadrosundan almaktadır.

Firmamız 2020 yılına doğru emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bu başarımız elbette ki saygın, atılımcı bir yönetim ile aynı hedefe yönelmiş genç ve dinamik teknik elemanlarımızdan başlayarak, firmamız adına çalışan tüm personelimizin eseridir.

AKUSTİK İNŞAAT sektöründe taahhüt etmiş olduğu tüm projeleri zamanında yapıp teslim etmiş olup, bunun yanında ekonomiye azımsanmayacak kadar katkı sağlamış yıllık 150 – 200 kişiye istihdam yaratmıştır.

Bundan sonraki hedefinde aynı doğrultuda ilkeli ve dürüst bir şekilde geleceğe ümitle bakmaktadır.